Login:
Password:

Forgot password? Register

Article

 Misiek


Redactor

302


61
Historia Partii Propolskiej (Political)
Posted 9 years ago by
Misiek    
Report


Po ostatnich wydarzeniach, które działy się w partii propolskiej chciałbym przedstawić historię partii propolskiej przypominając w jakich okolicznościach powstała, jej trudne momenty gdy przyszywani obywatele polscy (Turcy) chcieli wejść do polskiego kongresu oraz sytuację partii po przejęciu władzy przez matmaxalez . Na końcu arta umieszczę kongresmenów partii propolskiej, którzy do tej pory działali w Kongresie dla dobra sPolski.

Artykuł kieruję do wszystkich sPolaków chcących zapoznać się z historią partii propolskiej ale i również dla świeżo upieczonych Członków naszej partii , by bliżej ją poznali.

Samo powstanie Partii Propolskiej (jeszcze w lutym nikt nie miał pojęcia ,że powstanie Partia Propolska) zapoczątkowanie było wydarzeniami z lutego 2013r. kiedy to obecny lider partii HUK Jazeon w natłoku swoich spraw zapomniał jako lider partii wykreślić z listy kandydatów Turków w wyborach do polskiego kongresu - przez to do kongresu weszli Turcy.

Partię propolską, która na samym początku istnienia nosiła nazwę antyPTO stworzył Kowal88 by nie powtórzyć błędu z lutego 2013r. i niedopuścić w MARCU 2013r. wejścia do TOP 5 Partii HUK - Huligani, Ultrasi i Kibole ,którą przejął turek zwany panther ( nie chcę się już rozpisywać w jakich okolicznościach przejął partie Jazeona- on już swoje za to przecierpiał )

Wtedy nasza partia po raz pierwszy musiała szybko się zorganizować żeby wejść do top 5 i nie dopuścić Turków do wyborów kongresu- na szczęście udało się tego dokonać :-)

Wprowadziliśmy wtedy do kongresu 3 graczy:
Misiek
arczi
Genius

Warto dodać, że Nikim dostał identyczną sumę głosów co Genius po 13, niestety do Kongresu nie wszedł.

W kwietniu 2013r. stało się to co nie powinno się stać. partia propolska liczyła wtedy kilku członków więcej niż partia HUK. Nie przewidział tego nikt, że na kilkanaście minut przed zmianą DC do partii HUK wstąpią tureckie multi i wyprzedzą naszą partię w top 5.
Wynik tego był taki ,że nasza partia nie weszła do wyborów do kongresu- straciliśmy 5 miejsce na rzecz Partii HUK ( Turków). Na szczęście sytuacja została opanowana i żaden Turek z partii HUK nie brał udziału w wyborach do kongresu.

Od maja 2013r. aż do stycznia 2014r. sytuacja była opanowana- w każdych wyborach wystawialiśmy po kilku doświadczonych graczy, którzy dostawali się do kongresu reprezentując partię propolską ale…

W styczniu zaczynały się dziać dziwne rzeczy bynajmniej ja tak to postrzegam. Odbiła woda sodowa do głowy liderowi partii propolskiej matmaxalez i robiąc na złość innym graczom zmienił nazwę partii propolskiej na Partia Homo- i Transseksualistów.Taką wiadomość wysyłał matmaxalez pewnie do większości członków partii propolskiej w tym do Mnie aby ją osłabić. Zmiana nazwy miała na celu spustoszyć partię przed najbliższymi wyborami i zniszczyć ją od środka.


Po jakimś czasie zmienił nazwę na Komunistyczna Partia Polski co również było tylko i wyłącznie jego decyzją a nie większości Członków będącej w tej partii.Na szczęście 14 lutego matmaxalez zrezygnował z pełnionej funkcji lidera partii, zmienił jej nazwę na pierwotną „partia propolska” i wyszedł z niej. Nie wiem dokładnie czym było podyktowane zachowanie matmaxaleza, bo i tak sporo ludzi odeszło z partii więc jakiś tam cel osiągnął. Może spowodował to mój artykuł, w którym opisałem całą tą sytuacje z matmaxalezem lub po prostu już mu się znudziło. Artykuł ten włączyłem do mojej prezentacji do wyborów na lidera partii, w których zamierzałem startować, wygrać je i odbudować partię do rangi top 5.

Po odejściu matmaxalez liderem partii został Misiek – gracz mający najwięcej xp spośród wszystkich członków partii. Sytuacja była opanowana ale przejmowałem partię, która na dzień 14 lutego liczyła 48 członków . Warto przypomnieć, że partia przed wyczynami matmaxaleza liczyła około 70 członków (jeśli się mylę proszę mnie poprawić ;-) )

Po wygraniu wyborów na lidera partii (byłem jedynym kandydatem - może to i dobrze bo w tych ciężkich chwilach partii akurat rywalizacja na lidera partii byłaby zupełnie nie wskazana) wziąłem się do pracy i wierzyłem ,że uda mi się ją odbudować do wyborów do kongresu.

Ten artykuł pisze 19 lutego 2014r. więc po 4 dniach ciężkiego i nieustającego szukania nowych członków partii udało nam się podnieść liczbę członków z 48 do 78- myślę ,że jest to rewelacyjny wynik. Oczywiście nie dokonałem tego sam, gdyż chciałbym wymienić osoby zaangażowane w odbudowanie partii propolskiej:
Yuusattsuu
Nikim
Osama1310
rafipol13

WIELKIE DZIĘKI ZA POMOC

Bardzo dziękuję również wszystkim nowym Członkom, którzy wstąpili do partii propolskiej i zaufali jej. Tworzymy razem jedność i sobie pomagamy a to jest właśnie klucz do sukcesu czyli upragnione nasze miejsce w top 5 :- )

Screen na dzień 19 lutego 2014r.
Na koniec artykułu chciałbym jeszcze pokazać sukcesy partii propolskiej jakim było wejście jej członków do kongresu w poszczególnych miesiącach.

Marzec 2013r.- Misiek , arczi , Genius

Kwiecień 2013r.- Straciliśmy top 5

Maj 2013r.- Misiek , Nikim , Kowal88 , Genius

Czerwiec 2013r.- Nikim , Bimber , Misiek , mrweista

Lipiec 2013r.- Yuusattsuu , matmaxalez , Misiek , arczi , Ginekonielog

Sierpień 2013r.- Misiek , Yuusattsuu , Ginekonielog

Wrzesień 2013r.- matmaxalez , Misiek

Październik 2013r.- Yuusattsuu , matmaxalez , Bobslej , Misiek

Listopad 2013r.- rafal4489 , Misiek , Yuusattsuu , Genius , matmaxalez

Grudzień 2013r.- Bimber , Misiek , matmaxalez , Kowal88 , antal2002 , Yuusattsuu

Styczeń 2014r.- matmaxalez , Yuusattsuu , raper , HateMy666 , Adson102 , Misiek

W miesiącach Grudzień 2013 oraz Styczeń 2014 partię propolską w kongresie Polski reprezentowało aż 6 jej członków- uważam to za świetny wynik.

Dotychczasowi liderzy partii propolskiej:


Marzec 2013 Kowal88
Kwiecień 2013 Kowal88
Maj 2013 Misiek
Czerwiec 2013 Nikim
Lipiec 2013 Yuusattsuu
Sierpień 2013 Yuusattsuu
Wrzesień 2013 matmaxalez
Październik 2013 Yuusattsuu
Listopad 2013 Yuusattsuu
Grudzień 2013 Yuusattsuu
Styczeń 2014 matmaxalez
Luty 2014 Misiek

Najbardziej doświadczeni i aktywni politycy partii propolskiej wg. Mnie to Yuusattsuu oraz Nikim , którzy będąc kongresmenami często osiągali bardzo wysoką jak nie najwyższą frekwencje w głosowaniach spośród wszystkich kongresmenów Polski w poszczególnych miesiącach. Jednak trzeba pamiętać ,że partię tworzą wszyscy jej Członkowie.


PODSUMOWANIE

Historia naszej partii pokazała, że nie zawsze było lekko a już kilka razy musieliśmy podnieść się z kolan. Są sukcesy i porażki.
Podczas swojej kadencji będąc liderem partii propolskiej chciałbym umocnić naszą partię w top 5. Nie chcę pisać o liczbach bo na to trochę za wcześnie. Na tą chwilę cel mamy taki- utrzymać partię w top 5 i kandydować do kongresu 25 Lutego 2014r.

Chciałbym gorąco zachęcić do wstąpienia w szeregi partii propolskiej. Jest to na tą chwilę partia zorganizowana, zjednoczona. Nie chcę dopuścić do sytuacji, gdzie liderem partii zostaje osoba nie sprawdzona, nie mająca doświadczenia.

Kilka słów od Nikim
Warto także nadmienić, ze Partia Propolska wprowadziła
do życia politycznego nową jakość, aktywnie proponując
wiele inicjatyw.

Kongresmeni PP szybko i sprawnie wykonywali swoje
obowiazki, gwarantując błyskawiczne rozpartywanie
ustaw - pamiętam wypowiedzenie wojny, które trwało
dwie czy trzy minuty. Zdarzyło sie także, że nasz
kongresmen (nie bede pokazywał palcem, który )
uczestniczył we wszystkich głosowaniach kadencji .

Publikowalismy obszerne sprawozdania z działalnosci
Kongresu
oraz podsumowywaliśmy wybory .

Wprowadziliśmy debaty przed wyborami prezydenckimi -
tak, by każdy mógł świadomie zdecydować, za którym
kandydatem się opowiada.

Zainicjowalismy Święto Flagi , program You can MU...
zebralo sie tego calkiem sporo!

Jesteśmy dumni z bycia częścią Partii Propolskiej!

Zapraszam również na kanał naszej partii #Propolska w sieci quakenet.

Oczywiście jeśli gdzieś w artykule zobaczysz błąd bardzo proszę napisać to w komentarzu to poprawie tak szybko jak będę mógł.

Pozdrawiam o7

Lider Partii PropolskiejJeśli spodobał Ci się artykuł proszę o Vote i Suba


Previous article:
Wybory Partyjne Luty 2014 (9 years ago)

Next article:
Wybory do Kongresu 2014 r. (9 years ago)

ESim
or
Register for free:
Only letters, numbers, underscore and space are allowed (A-Z,a-z,0-9,_,' ')
Show more

By clicking 'Sign Up!', you agree to the Rules and that you have read the Privacy Policy.

About the game:


USA as a world power? In E-Sim it is possible!

In E-Sim we have a huge, living world, which is a mirror copy of the Earth. Well, maybe not completely mirrored, because the balance of power in this virtual world looks a bit different than in real life. In E-Sim, USA does not have to be a world superpower, It can be efficiently managed as a much smaller country that has entrepreneurial citizens that support it's foundation. Everything depends on the players themselves and how they decide to shape the political map of the game.

Work for the good of your country and see it rise to an empire.

Activities in this game are divided into several modules. First is the economy as a citizen in a country of your choice you must work to earn money, which you will get to spend for example, on food or purchase of weapons which are critical for your progress as a fighter. You will work in either private companies which are owned by players or government companies which are owned by the state. After progressing in the game you will finally get the opportunity to set up your own business and hire other players. If it prospers, we can even change it into a joint-stock company and enter the stock market and get even more money in this way.


In E-Sim, international wars are nothing out of the ordinary.

"E-Sim is one of the most unique browser games out there"

Become an influential politician.

The second module is a politics. Just like in real life politics in E-Sim are an extremely powerful tool that can be used for your own purposes. From time to time there are elections in the game in which you will not only vote, but also have the ability to run for the head of the party you're in. You can also apply for congress, where once elected you will be given the right to vote on laws proposed by your fellow congress members or your president and propose laws yourself. Voting on laws is important for your country as it can shape the lives of those around you. You can also try to become the head of a given party, and even take part in presidential elections and decide on the shape of the foreign policy of a given state (for example, who to declare war on). Career in politics is obviously not easy and in order to succeed in it, you have to have a good plan and compete for the votes of voters.


You can go bankrupt or become a rich man while playing the stock market.

The international war.

The last and probably the most important module is military. In E-Sim, countries are constantly fighting each other for control over territories which in return grant them access to more valuable raw materials. For this purpose, they form alliances, they fight international wars, but they also have to deal with, for example, uprisings in conquered countries or civil wars, which may explode on their territory. You can also take part in these clashes, although you are also given the opportunity to lead a life as a pacifist who focuses on other activities in the game (for example, running a successful newspaper or selling products).


At the auction you can sell or buy your dream inventory.

E-Sim is a unique browser game. It's creators ensured realistic representation of the mechanisms present in the real world and gave all power to the players who shape the image of the virtual Earth according to their own. So come and join them and help your country achieve its full potential.


Invest, produce and sell - be an entrepreneur in E-Sim.


Take part in numerous events for the E-Sim community.


forum | Terms of Service | Privacy policy | Support | Wikia | Alpha | Luxia | Primera | Secura | Suna | Sigma | Unica | Epica | esim political game
Play on