Beste inwoners van sNederland,
In dit artikel zou ik graag een aantal persoonlijke en algemene mededelingen willen doen. Voor een periode ben ik een stuk minder actief geweest en met ingang van dit artikel zal ik me weer actief opstellen in onze politiek.
Omdat ik al een tijdje niet meer (in het openbaar) actief ben geweest in onze politiek zal ik me eerst voorstellen:
Ik ben "geboren" op dag 215, 2 weken na het begin van de 1ste Frans-Nederlandse oorlog. In het begin zat ik heel erg te twijfelen in welk land ik zou starten, ik dacht dat Nederland maar een erg klein lande zou zijn, en ik vroeg me af of er wel mogelijkheden zouden liggen in ons kleine landje hier. Uiteindelijk raakte ik toch heel erg geïnteresseerd in sNederland, over hoe sociaal het land mij hier leek en over hoe we ondanks onze grootte toch een heel professioneel landje waren, en toen heb ik besloten hier te starten.
Mijn eerste echte stap in de politiek begon al toen ik hier een week of 4 meespeelde, ik werd namelijk benoemd tot Presidentieel Secretaris onder de toenmalige President Jesperstraver. Onder zijn bewind ben ik erg veel betrokken geweest met de politiek. Ik heb meerdere artikelen en berichten geschreven, ik heb politieke missies uitgevoerd (zo ben ik als eerste begonnen met vredesbesprekingen met Frankrijk, heb ik een aantal congressen georganiseerd en actief aan deelgenomen).
Na mijn eerste 2 maanden hier ben ik voor het eerst President geworden van sNederland, ik was de "jongste" (in de tijd dat ik hier meespeelde) president die we hier hebben gehad en dit bracht in het begin dan ook de nodige conflicten mee. Heel erg trots ben ik er dan ook op dat mijn eerste termijn erg succesvol was, en dat we een sterk kabinet hebben weten te vormen. tijdens mijn 2 termijnen als president heb ik onder anderen een groot gedeelte van de diplomatieke contacten die we nu nog steeds hebben opgebouwd (bijvoorbeeld in onze relatie met Rusland, België, Argentinië (alhoewel deze contacten later weer zijn vervallen en opnieuw zijn opgebouwd), turkije en Ierland (eigenlijk na mijn tijd als president, maar ook hier heb ik veel aan bijgedragen)).
Ik heb na 2 termijnen besloten een pauze te nemen, ik vond het presidentsschap heel leuk, maar er zitten ook minder leuke dingen aan, en ik vond dat je als president zou moeten stoppen voordat deze minder leuke dingen je zullen inhalen.
Ook had ik in principe erg veel "klaar gezet" in onze oorlog met Frankrijk. Ik heb een groot aantal stappen gezet om het tij te keren. We zaten in een enorme diplomatieke crisis, niet alleen wij maar ook al onze bondgenoten hadden veel problemen. Het had alleen nog maar "tijd" nodig, de politieke wereld om ons heen moest eerst veranderen voordat wij klaar waren. Omdat alle allianties op vallen stonden was het ook alleen maar een kwestie van tijd wanneer dit zou gebeuren.
Ik besloot dat wanneer we toch in een periode zaten waarin we moesten afwachten hoe alles zou uitpakken dat het een heel goed moment was om uit de politiek te stappen. Na mijn presidentsschap ben ik onder anderen naar andere landen (zoals Turkije) bij een aantal goede vrienden hier geweest.
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Mededeling voor Democratisch Nederland
Sinds deze maand ben ik de nieuwe partijleider van Democratisch Nederland.
De bedoeling is om weer wat leven te wekken in zowel ons congres als in onze partij.
Vanwege dit ideaal heb ik een aantal dingen besloten betrefd de congresverkiezingen. Dit zijn de nieuwe aanmeldingsregelementen van onze partij:
- Iedereen mag zichzelf kandidaat stellen ongeacht je je ervaring in e-sim. Een speler die "jonger" is dan 3 weken oud moet eerst wel contact met mij opnemen, ik wil kunnen inschatten of je geschikt zou kunnen zijn voor het congres.
- Iedere kandidaat moet zo op zijn tijd actief kunnen zijn op ons IRC kanaal. Er zijn heel weinig congresleden actief op ons kanaal tegenwoordig, wat erg jammer is, dus vanaf nu zullen we moeten proberen onze activiteit te verhogen. Over informatie over wat IRC is, zie mijn welkomsartikel (het vorige artikel dat ik heb geschreven)
- Wanneer de partijleider van Democratisch Nederland niet vind dat jij geschikt bent als kandidaat heeft deze het recht je kandidatuur te verwijderen.
- De regeling hierboven geld niet wanneer de kandidaat een artikel over zijn kandidatuur heeft geschreven. Je krijgt dus een verzekering op je kandidatuur wanneer je actief een artikel schrijft. De artikel moet natuurlijk wel serieus gemaakt zijn wilt het in deze regeling vallen.
Ik zal overleggen met andere partijleiders of we deze (of soortgelijke) regels ook voor meerdere partijen kunnen aanhouden, dan werken we naar een actief congres.
Op dit moment is dit de enige aanpassing voor onze partij, ik zit er over na te denken om binnenkort meer aanpassingen aan de partij te maken, deze zullen dan later bekend worden.
Mijn kandidaatstelling als congreslid
Zelf ben ik ook van plan komende maand mee te doen. Ik wil een stuk meer activiteit hebben in onze politiek en ik wil hier dus graag vanaf vandaag een goede stap naartoe zetten.
Een laatste mededeling
tot slot nog een laatste mededeling. Op vervolg van mijn kandidaatstelling de komende congresverkiezingen ga ik mij waarschijnlijk ook verkiesbaar stellen in de volgende
Presidentsverkiezingen.
Kiecho heeft het naar mijn mening niet verkeerd gedaan, hij heeft de zaken altijd op orde gehad en heeft er veel energie ingestoken. Helaas is de politiek tijdens zijn bewind erg afgesloten geraakt, op Kiecho na is er praktisch niemand anders die iets doet in de politiek. Zijn positie naar het buitenland is altijd "voldoende" geweest maar erg bescheiden en terughoudend, ik wil graag meer openheid, zowel in onze positie naar het buitenland en in onze politiek opzich.
Iets waar ik mij helemaal voor zou willen inzetten is vooral het zoeken naar nieuw talent. Op dit moment loopt onze politiek nog "goed genoeg", maar wat gebeurd er wanneer Kiecho, ik en nog een aantal anderen het spel hebben verlaten? Er zijn nog meer goede politici in sNederland, maar niet allemaal even actief. Ik denk dat het daarom enorm belangrijk is om juist nu naar nieuwe politici te zoeken, zodat we onze volgende opvolgers al hebben gevonden.
Ik heb ook een aantal ideeën waarin ik dit op een "internationaal" niveau zou willen uitwerken. Deze ideeën zijn voor nu nog niet geheel rond en daar zal ik meer over vertellen wanneer de verkiezingen dichterbij zullen komen.
Heel veel succes aan al mijn partijleden tijdens de congresverkiezingen!
Met Vriendelijke Groeten,
Firo Prochainzo
Partijleider Democratisch Nederland
Previous article:
Baby Boom! Een welkomsbericht aan alle nieuwe inwoners (13 years ago)
Next article:
Het "conflict" (13 years ago)